در باره ما

بر اساس طرح پیشنهادی رئیس هیئت مدیره شرکت همکاری های ایران و اوکراین با نشان اختصاری IUCدر سال ۱۳۹۳ با هدف گسترش روابط تجاری ایران و اوکراین توسط چند تن از بازرگانان مجرب و با سابقه دو کشور تاسیس و ثبت گردید. ضمن استقبال مسئولین اتاق بازرگانی اوکراین از این طرح ، رئیس هیت مدیره IUCرا به عضویت اتاق بازرگانی اوکراین (ICC) در آورده و نماینده خود در کشور جمهوری اسلامی ایران منصوب و ایشان را مأمورگسترش روابط اقتصادی بین دو کشور نمودند. برنامه های IUC جهت گسترش روابط اقتصادی بر پایه معرفی قابلیتهای اقتصادی و صنعتی دوکشور به سراسر جهان پایه گذاری گردیده است . در همین راستا بخش های مختلفی در زیر مجموعه IUC با مدیریت مستقل و متخصص پایه گذاری گردیده است . این بخش ها عبارتند از : بازرگانی ؛ صنعتی ؛ انرژی ؛ تحقیقات و فن آوری ؛ توریست ؛ کشاورزی ؛ حمل و نقل ؛ راه و ساختمان.

در سالهای اخیر به دلیل سخت گیری های سفارت اوکراین، احذ ویزا برای همکاران و تجار ایرانی دشوار و کاری پر زحمت شده بود. به همین دلیل واحد حقوقی IUC تصمیم به راه اندازی قسمتی در جهت حل این مشکل و تسهیل در روند دریافت ویزا در انواع مختلف برای علاقمندان نمود.

یکی از دلایل سختگیری های سفارت اوکراین، دعوتنامه های نه چندان معتبری بود که کا را سخت می نمود. ما با همکاری نزدیک با وکلای مجرب اوکراینی تلاش داریم تا بهترین شرایط را برای اخذ ویزا و ورود هموطنان مهیا کنیم . و از لحظه ورود تا لحظه خروج آمادگی دادن خدمات، مشاوره و همکاری به علاقمندان به فعالیت های تجاری، امور تحصیلی، اقامت، گردشگری و … را داریم.

monamo 009 beigi monamo 04 monamo 03 monamo 02 monamo 01